Zwemverenigingen

In Sportiom zijn natuurlijk ook zwemverenigingen actief. In onderstaand overzicht is te zien welke zwemverenigingen gebruikmaken van de zwembaden in Sportiom 's-Hertogenbosch.

Onderwatersportverenigingen
Dive Actioninfo@diveschool.netwww.diveschool.net
Duikteam Gloria Marisinfo@gloriamaris.nlwww.gloriamaris.nl
Jeugd Onderwater Vereniging Flipperbestuur@jovflipper.nlwww.jovflipper.nl
O.W.S. Aegiraegir_secretariaat@hotmail.comwww.duikendenbosch.nl
Scuba Duke O.W.S.mghween@home.nl 

 

Waterpoloverenigingen
ZWV De Trefferssecretariaat@trefferswaterpolo.nlwww.trefferswaterpolo.nl

 

Gehandicaptensport
S.V.G. Sport voor gehandicapteninfo@sportvoorgehandicapten.nlwww.sportvoorgehandicapten.nl

 

Zwemsportverenigingen
Bossche Reddings Brigadepenningmeester@brb.nlwww.brb.nl
Bossche Zwem Vereniginginfo@bzv.nlwww.bzv.nl
's-Hertogenbossche Watervriendenstuur een mailga naar de website


Voor meer informatie over het huren van een ruimte in Sportiom is het Servicepunt Sport en Bewegen van de gemeente ’s-Hertogenbosch bereikbaar via telefoonnummer 073 - 615 97 16 of stuur een e-mail naar verhuursport@s-hertogenbosch.nl.